| راهنمای خرید از سایت |

راهنمای خرید از سایت

همان طور که در تصویر راهنمای بالا مشاهده می کنید خرید فایل های آموزشی  به راحتی و در ۴ مرحله صورت میگیرد. قبل از هر کاری فایل مورد نظر خود را از طریق دسته بندی مطالب سایت و یا گزینه جستجو سایت پیدا کنید.سپس کلید خرید مربوط به فایل مورد نظر را زده و اطلاعات مورد نظر شامل آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.(دقت کنید آدرس ایمیل به صورت صحیح وارد شود چون فایل مورد نظر به ایمیل شما ارسال میشود).پس از درج اطلاعات با زدن مجدد کلید خرید به درگاه بانک هدایت می شوید و پس از پرداخت مبلغ فایل لینک دانلود به شما نمایش داده می شود .همچنین یک نسخه از فایل به ایمیل شما ارسال میگردد. 

در ادامه می توانید مراحل خرید را به صورت تصویری مشاهده نمایید:

1-ابتدا فایل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.وسپس بر روی دکمه پرداخت کلیک نمایید.

2-بعد از این مرحله باید ایمیل و مشخصات خود رابه صورت صحیح وارد کنید.چرا که فایلی که خریداری نموده اید به طور اتوماتیک به این ایمیل ارسال می گردد.از گذاشتن www در ابتدای ایمیل جدا خوداری نمایید.

3-سپس به صفحه پرداخت الکترونیکی وارد می شوید و با وارد کردن مشخصات کارت خود نسبت به خرید اقدام نمایید.

4-بلافاصله پس از پرداخت موفقیت آمیز لینک دانلود برای شما نمایش داده میشود همچنین یک  نسخه از فایل به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال می گردد.

—————————————————————————————————————————————————————————————————-

دوستانی که امکان پرداخت الکترونیکی از طریق سایت برای آنان فراهم نیست و تمایل دارند از طریق کارت بانکی و دستگاههای خودپرداز، عملیات واریز وجه را انجام دهند، میتوانند با شماره تلفن ما 09100894906 تماس حاصل نمایند تا شماره کارت سایت را دریافت نموده و با هماهنگی لازم با مدیریت سایت، پس از واریز وجه، فایل مورد نظر خود را دریافت کنند.

————————————————————————————————————————————————————————————————